Nabídka práce > Manažer logistiky

Manažer logistiky

Náplň práce

- Řízení logistických toků společnosti a jejich optimalizace
- Vypracování logistického konceptu při náběhu nových projektů
- Schvalování objednávek materiálu, řízení skladových zásob
- Spolupráce na specifikaci a zajištění obalového materiálu s projektovým týmem a zákazníkem
- Kalkulace logistických cen a zadávání dat do logistických oddílů zákaznických portálů
- Optimalizace nakupovaného množství a ceny surovin a materiálů a skladu hotových výrobků
- Komunikace s logistickým oddělením zákazníků a dodavatelů
- Hodnocení dodavatelů
- Vedení týmu oddělení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oboru logistika
- Min. 5 let praxe na obdobné pozici (manažerské dovednosti)ideálně z výrobní společnosti
- Znalost logistických procesů
- Proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- Výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- Pokročilá znalost práce na PC (ERP systémy, MS Excel, Word, Outlook)

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov