Nabídka práce > Účetní závazků - Tachov

Účetní závazků - Tachov

Náplň práce

- Zajišťování fakturace, likvidace (zpracování) a archivace faktur
- Kontrola správnosti faktur, kontrola dodržováno platebních podmínek, kontrola oprávněnosti reklamací
- Zajišťování dat pro automatizované zpracování faktur
- Pořizování a expedice faktur odběratelům
- Selfbilling
- Vedení evidence a správa registru dodavatelů
- Vyřizování upomínek od dodavatelů a informace o platbách, odpovědnost za saldo dodavatelů
- Účtování skladových faktur, kontrola nevyfakturovaných příjemek
- Vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s vnitřními interními předpisy účetní jednotky, spolupráce při tvorbě měsíční/roční účetní závěrky
- Práce v systému ERP MAX

Požadavky

- Úplné SŠ vzdělání, oblast ekonomie a účetnictví výhodou
- Znalost účetnictví a účetní a daňové legislativy, účetních dokladů
- Praxe min. 1 rok
- Znalost anglického jazyka A2/B1
- Aktivní znalost MS Office
- Analytické myšlení
- Pečlivost a preciznost
- Samostatnost

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- bonusy za řádnou docházku
- bonusy za produktivitu a kvalitu závodu
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ střední
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov