Nabídka práce > Projektový specialista - transfer technologií

Projektový specialista - transfer technologií

Náplň práce

- samostatně, ale zároveň v týmu, pracovat na svěřených projektech transferu technologií, jejichž cílem je zvýšení technologické a tržní připravenosti výsledku výzkumu.
- zpracovávat podklady na základě sběru dat a informací z různých zdrojů a vytvářet nové materiály využitelné a potřebné pro realizaci aktivit v daném projektu.
- získávat přehled, co se aktuálně děje na trhu a hledat nové příležitosti pro transfer.
- spolupracovat s partnery z vědeckých pracovišť, ale také z průmyslu, investičních společností a orgánů veřejné správy.
- spolupracovat s interními i externími kolegy a odborníky zejména v oblastech právní a patentové problematiky, vzdělávání, marketingu a komunikace.

Požadavky

- VŠ vzdělání
- aktivní znalost angličtiny
- český jazyk na vynikající úrovni slovem i písmem
- praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
- organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni, příjemné vystupování
- výborná znalost práce s PC, Office 365
- proaktivita, samostatnost a flexibilita, systémovost a spolehlivost

Nabízíme

- příjemné kanceláře v centru Prahy a prima tým lidí
- pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
- Multisport a stravenkovou kartu
- částečně možnost home office
- možnost umístit dítě ve firemním předškolním zařízení
- možnost osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání

Informace o pozici

  • Centrum transferu technologií AV ČR
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Státní zaměstnanci, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 35 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, Multisport, Vzdělávání, Home Office
  • Místo pracoviště: Praha 1