Nabídka práce > účetní

účetní

Náplň práce

- účetní agenda
- administrativní a organizační zajištění vchodu příslušného pracoviště
- příprava a evidence dokumentů vč. korespondence

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou
- základní znalost podvojného účetnictví (účetní praxe podmínkou)
- uživatelská znalost MS Office
- komunikační a organizační dovednosti
- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí,
- finanční ohodnocení v souladu s příslušným nařízením vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, (max. 10. platová třída),
- plný pracovní úvazek,
- pracovní poměr na dobu neurčitou a zahájení pracovního poměru v březnu 2023, případně dle dohody
- 5 týdnů řádné dovolené, další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např.: FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volna, atd.)

Další informace

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 28. února 2023 na e-mailovou adresu: peskovam@mpo.cz

Informace o pozici

  • Správa služeb MPO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 32.000 - 41.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů řádné dovolené, další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např.: FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volna, atd.)
  • Místo pracoviště: Na Františku 1039/32, Praha 1