Nabídka práce > Vedoucí produkce Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov

Vedoucí produkce Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov

Náplň práce

Produkce festivalu dle stanovené dramaturgie
Sestavování a čerpání rozpočtu produkce
Příprava plánků, harmonogramů, scénářů a provozních podkladů pro hladký průběh festivalu
Příprava podkladů pro zajištění ubytování
Komunikace s klíčovými dodavateli
Zajištění a koordinace technického produkčního
Zajištění koncertních míst dle dramaturgie
Produkční zajištění dílčích aktivit: golfový turnaj, spolupráce při přípravě partnerských eventů

Požadavky

Několikaleté prokazatelné zkušenosti z produkce
Schopnost sestavení rozpočtů
Všeobecný přehled o kultuře
Silné organizační schopnosti
Dobrou znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
Řidičský průkaz typu B, aktivní řidič

Nabízíme

Kreativní, různorodou práci v malém kolektivu
Možnost přenést své nápady velmi rychle do reality
Možnost podílet se na rozvoji jednoho z nejprestižnějších hudebních festivalů v ČR
Networking – příležitost se setkávat s významnými osobnostmi nejen z oblasti hudby a business sféry
Podporu profesionálního, nadšeného týmu

Další informace

Bylo by skvělé, kdybyste také měl/měla (byl/byla):
Schopnost samostatně rozlišovat priority,
Chuť se učit a rozvíjet, být proaktivní
Systematičnost, preciznost
Společenský/á
Ochotný/á v případě potřeby pomoci kolegům

Informace o pozici

  • SPV Art s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: anglický B2
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: práce v mezinárodním prostředí s možností pobytu v místě festivalu po dobu jeho konání
  • Místo pracoviště: Karlín, Praha 8