Nabídka práce > Prodejce v obchodě s keramikou

Prodejce v obchodě s keramikou

Náplň práce

Prodej v obchodě s keramikou v centru Prahy od středy do neděle.
Otevření a obsluha obchodu.
Práce s pokladním systémem Dotykačka.
Komunikace se zákazníky v ČJ a AJ.

Požadavky

Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Zodpovědnost
Komunikace se zákazníkem

Nabízíme

Snadnou práci v centru Prahy
Příjemné pracovní prostředí

Další informace

Kafe & Hrnky je krásná kavárny na Malé Straně spojená s keramickým ateliérem. Vzhledem k tomu, že hrnky vyrábíme, také je v Nerudovce prodáváme. A proto sháníme někoho, kdo bude obsluhovat náš designový obchod. Je to jednoduchá práce vhodná pro studenty nebo maminky na mateřské, protože zbývá čas i na učení nebo jinou aktivitu. Pokud máte o práci zájem, zašlete na uvedený kontakt buď CV, nebo krátké povídání o sobě.

Informace o pozici

  • Kafe & Hrnky
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, angličtina
  • Plat: 100Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Práce v designovém prostředí v centru Prahy
  • Vhodné pro: Studenty, matky na mateřské
  • Místo pracoviště: Nerudova 25