Nabídka práce > Prodejce + obsluha skladu

Prodejce + obsluha skladu

Náplň práce

první kontakt se zákazníkem jak osobně tak po telefonu
zjištění potřeb zákazníka a předání kompetentní osobě
administrativní činnost spojená s provozem prodejny
práce s pokladnou
administrativní činnost v rámci podpory prodejního oddělení
spolupráce a nápomoc při realizaci marketingových aktivit
skladové hospodářství (obsluha skladu, přijímání a kontrola přijatého i vydaného zboží, inventury aj.)
obsluha VZV vozíku

Požadavky

práce na PC, skladové hospodářství výhodou
Řidičský průkaz skup B
Komunikativnost, ochota, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, příjemný vzhled a vystupování, schopnost práce v malém týmu.

Nabízíme

Firemní benefity. Možnost osobního růstu.

Další informace

Prac doba po - pá (so) 7:00 - 15:30

Informace o pozici

  • OTK - KV s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 23000 - 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: nabízíme
  • Místo pracoviště: U Hřiště 788/15