Nabídka práce > Rozpočtář/ka a přípravář/ka staveb

Rozpočtář/ka a přípravář/ka staveb

Náplň práce

Nabízíme pracovní pozici pro osobu, která má zkušenost a s rozpočtováním staveb, přípravou stavby pro objednání a zásobování.
Požadujeme především zájem o práci, která je závislá na znalosti stavebního oboru minimálně v čtení výkresové dokumentace a počítání výkazu výměr.
Praxe a vzdělání v oboru je výhodou, není však podmínkou.
Výhodou základní znalost programu Kros, cad.

Požadavky

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení

Další informace

Nástup ihned

Informace o pozici

  • Studio Jelínek s r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem