Nabídka práce > PSYCHOLOG VE SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÉM CENTRU PRO MENTÁLNĚ POSTIŽENÉ A VADY ŘEČI V KARVINÉ

PSYCHOLOG VE SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÉM CENTRU PRO MENTÁLNĚ POSTIŽENÉ A VADY ŘEČI V KARVINÉ

Náplň práce

SPC Karviná nabízí volné místo na pozici psychologa. Pracovní pozice je ve školském poradenském zařízení, klienti jsou děti a žáci s mentálním postižením a vadami řeči. Činnost psychologa zahrnuje zejména diagnostiku rozumových schopností (použití inteligenčních testů a vývojových škál) a následné zpracování výstupů z vyšetření. Dále poskytování poradenství zákonným zástupcům a pedagogickým pracovníkům. Tým pracoviště se skládá z psychologů, speciálních pedagogů a sociálních pracovnic.

Pro více informací se obracejte na vedoucí SPC PhDr. Helenu Lukácsovou, telefonicky v době od 8 do 13 hodin na tel. 596 314 923, 731 429 212 či e-mailem: helena.lukacsova@szmkarvina.cz

Požadavky

Požadované vzdělání - jednooborová psychologie, magisterský titul.

Informace o pozici

  • SŠ, ZŠ A MŠ, KARVINÁ, P. O.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: UPŘESNÍ VEDENÍ ŠKOLY
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: KOMENSKÉHO 614/2, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO, 73506