Nabídka práce > Webmaster

Webmaster

Náplň práce

Vítejte v Data Systems GmbH z Kirchbergu u Mnichova.
Vaše pracovní plocha bude především na počítači. Mezi vaše úkoly patří evidence zákaznických údajů a správa smluvních dokumentů, předávání objednávek odpovědným zaměstnancům. Školení je pro nás samozřejmostí a je realizovatelné i pro kariérní changery.
Pokud je vám mezi 18-22 lety a vyznáte se v počítačích, hledáte dobrou měsíční mzdu za málo práce, pak jste na správném místě!
Přihlaste se okamžitě e-mailem nebo mi pošlete zprávu Whatsapp.
Vaše práce je odolná vůči krizi a mzdy jsou vždy včas. Tak na co čekáš? Přihlaste se nyní a staňte se součástí týmu Data Systems GmbH.

Požadavky

- Řidičský průkaz na auto
- Není vyžadován středoškolský diplom
- Bez vážného trestního rejstříku
- Připojení k internetu

Nabízíme

- Velmi dobrá mzda měsíčně (59136,55Kč)
- Automobil Mercedes/BMW leasingové společnosti pro soukromé použití s ​​palivovou kartou
- Pružná pracovní doba (vlastní zařazení)
- Pracujte 20 hodin týdně pro práci bez stresu
- Žádná hodinová mzda, ale pevná měsíční mzda

Další informace

Data Systems GmbH
Hauptstraße 11
85557 Kircheim bei Munich

Informace o pozici

  • Data Systems Germany GmbH
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Elektrotechnické profese, Informační technologie, Management, Právní služby, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: German, Czech, English
  • Plat: 59.136Kč // Za měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práce z domova pouze 20 hodin týdně - Granty k narozeninám a svátkům - Pružná pracovní doba - Vůz pro soukromé použití s ​​palivovou kartou (Mercedes/BMW leasing) fakturací přes společnost
  • Vhodné pro: Homeoffice
  • Místo pracoviště: Homeoffice