Nabídka práce > Recepční

Recepční

Náplň práce

aktivní komunikace s klienty (osobní, e-mailová, telefonická), práce s rezervačním systémem, rezervace pobytů a jejich vyúčtování, prodej doplňkového sortimentu

Požadavky

velmi dobré vyjadřovací schopnosti, znalost MS Office, komunikativní znalost angličtiny, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, proklientský přístup

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti
předem naplánované směny (12hodinové směny)
příspěvek na pracovní oděv a obuv
příspěvek na závodní stravování
slevy na služby a produkty hotelu
možnost přespání na hotelu mezi směnami
po uplynutí zkušební doby možnost strávit noc ve dvou na hotelu zahrnující jednu wellness proceduru

Další informace

Mzda dohodou
Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Hotel Ambra s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na pracovní oděv/obuv, závodní stravování, sleva na služby a produkty hotelu, možnost přespání na hotelu mezi směnami
  • Místo pracoviště: Luhačovice