Nabídka práce > Kadeřník/Kadeřnice

Kadeřník/Kadeřnice

Náplň práce

Znalost angličtiny výhodou ( není nutností), flexibilita, slušné chování a ochota učit se nové trendy, 12 hodinové směny - krátký, dlouhý týden, možné i na zkrácený úvazek,požadujeme spolehlivost,svědomitost, odpovědnost a ochotu pracovat v kolektivu.
Mzda % z výdělku, šikovní kadeřníci si u nás vydělají až 35 000.
Karty Multisport, služby pro rodinné příslušníky zdarma, školení a prohlubování kvalifikace,nákup produktů se slevou

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Hair Fashion Point
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina výhodou
  • Plat: 35 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Karty Multisport, služby pro rodinné příslušníky zdarma, školení a prohlubování kvalifikace,nákup produktů se slevou
  • Místo pracoviště: Řevnická 121/1 Praha 5