Nabídka práce > Kozmetická poradkyňa-Personalizované Parfémy

Kozmetická poradkyňa-Personalizované Parfémy

Náplň práce

-vytváranie nových aktívnych obchodných kontaktov
-priamy predaj konečným spotrebitelom
-realizácia zmlúv, so svojimi teamovými predajcami
Je len na Vás ako budete so značkou pracovať.

Požadavky

Pridajte sa k nám na začiatku a naštartujte svoju voňavú kariéru bez obmedzení.
Česko-Slovenská firma
Sídlo( Ateliér) máme na juhu Moravy, v starobylom Mikulove,kde prebehne aj Vaše zaškolenie v priestore firmy.

Vyvinuli sme Orginál parfémovú radu na mieru pre 12 znamení Zverokruhu s rešpektom k 4 živlom.
Kompozície boli vyvíjane a vyrobene v českom parfémovom laboratóriu ,podľa chránených receptúr ,špeciálnej metodológie a v súlade s legislatívou EU.

Celá Vaša karierá záleži len od Vašej kreativity a chuti podielať sa na projekte v začiatku.
Parfémy su dodávane priamo Vám poradkyniam, od výrobcu za velkoobchodné ceny .
Či mate záujem o nabor ďalších poradkýň do svojho teamu ,alebo nakupovať parfémy iba pre vašu osobnú potrebu ,záleži od individuálneho pristupu .

Nabízíme

Registráciou za symbolicku cenu 6 Eur ,získate malú vzorkovu sadu parfémov a bezplatne školenie a licenciu s možnostou používať Značku podla Vašich potrieb a obchodnej stratégie.
Projekt je vhodný ako doplnok pre živnostníkov už podnikajúcich, alebo fyzicke osoby ako vedlajší či hlavný príjem.
Nie sú obmedzenia veku,ani vzdelania-zaškolíme Vás.

Další informace

Parfémy budete mať po registrácií vždy dostupné za velkoobchodné ceny.
Cenu konečnému zákaznikovi si určujete sami.
Nejde o žiaden pyramídový Multilevel!
Neváhajte nás kontaktovat pre viac informácii.
+420703123448
alebo +421910999654
(konatelka,Michaela Bourjeily)

Informace o pozici

  • La Charmerie s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: neobmedzene
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha