Nabídka práce > Office manager

Office manager

Náplň práce

• provádění konzultační a poradenské činnosti v oboru státní správy
• vyřizování telefonických hovorů a e-mailové korespondence
• vedení spisové služby a práce s jinými informačními systémy
• evidence příchozí i odchozí pošty včetně datových schránek
• správa kalendáře a sjednávání schůzek náměstka ministra vnitra pro státní
službu
• zabezpečení chodu konferenční místnosti včetně rezervací a zajištění
videokonferenčních jednání

Požadavky

Kvalifikační požadavky:
• minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• nadstandardní komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a dobré
organizační dovednosti
• uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)

Nabídku se strukturovaným profesním životopisem a motivačním dopisem je možné zaslat nejpozději do 4. února 2022 prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Ministerstvo vnitra, Jindřišská 34, 110 00 Praha 1, nebo osobně předat na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese.
Nabídku lze podat rovněž v elektronické podobě podepsanou uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (posta@mvcr.cz) nebo prostřednictvím datové schránky (9iutsan).

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující požadované doklady musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Přijímací řízení na pracovní místo - sekce pro státní službu, č. j. MV-14122-1/OKV-2022".

Nabízíme

• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• práci v přátelském kolektivu
• stravenky
• 5 dnů indispozičního volna (tzv. sickdays)
• příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb

Další informace

Informace o pozici

  • Ministerstvo vnitra
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. do 10. platové třídy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha