Nabídka práce > Ředitel/ka

Ředitel/ka

Náplň práce

Výběrové řízení na obsazení místa ředitele příspěvkové organizace Technické služby Havlíčkův Brod.
Město Havlíčkův Brod vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ředitele příspěvkové organizace Technické služby Havlíčkův Brod.

Požadavky

Požadujeme vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, bezúhonnost, uživatelská znalost obvyklých informačních aplikací a řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je praxe v řízení zaměstnanců, znalost legislativy upravující oblast poskytování komunálních služeb (např. nakládání s odpady). Vítána je rovněž praxe v řízení příspěvkové nebo obdobné organizace.

Nabízíme

Nabízíme stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím zařazení do 12 platové třídy. Nástup možný od 1.4.2022.

Další informace

Uchazeči musí podat písemnou přihlášku na podatelnu Městského úřadu nebo e-mailem na centrální adresu posta@muhb.cz , nebo emailem se zaručeným elektronickým podpisem na adresu epodatelna@muhb.cz, popřípadě do datové schránky 5uvbfub, nejpozději do 20.2.2022.
Přihláška musí obsahovat profesní životopis s informacemi o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce a ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Více informací podá místostarosta Zbyněk Stejskal, tel: 569 497 106, zstejskal@muhb.cz

Informace o pozici

  • Město Havlíčkův Brod
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava, Služby, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod