Nabídka práce > Shop Assistant

Shop Assistant

Náplň práce

Jaká bude tvá náplň práce?
• Poradenství a konzultace při výběru outdoorových produktů
• Aktivní prodej a zákaznický servis, zejména pomoc a rady zákazníkům na prodejně
• Práce na pokladně
• Podílení se na atraktivním vzhledu prodejny

Požadavky

Koho hledáme?
• Člověka, který se nebojí komunikace se zákazníky
• Týmového parťáka, na kterého se budeme moci spolehnout

Nabízíme

Co můžete čekat vy od nás?
• Odpovídající mzdové ohodnocení + bonus , pracovní oděv
• Práci na DPP a následně HPP se smlouvou na dobu neurčitou
• Místo výkonu práce v prostředí Happy sportu v Čakovicích
• Možnost kariérního růstu a rozvoje ve stabilní společnosti
• Příjemný kolektiv a přátelské jednání
• Pravidelná školení – prodejní dovednosti, produkty
• Krátký, dlouhý týden (08.30 – do19.00, víkendy, 9:30 – 18:30)
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Další informace

Adresa:

Kostelecká 938/81 Praha 9, 196 00

Požadované vzdělání: min. odborné vyučení
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Typ pracovního poměru: DPP, HPP

Informace o pozici

  • www.promalédobrodruhy.cz A-SWIT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha - Čakovice