Nabídka práce > ASISTENT/KA MARKETINGU A HR

ASISTENT/KA MARKETINGU A HR

Náplň práce

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Poté, co se trochu rozkoukáš a projdeš si potřebným zaškolením, vytvoříš tým s vedoucí marketingu a HR. Společně budete tvořit velkou oporu obchodního oddělení, a to v mnoha směrech – budete vytvářet různé propagační materiály, statistiky, prezentace, pečovat o stávající zákazníky, spravovat webové stránky a sociální sítě, zajišťovat vzorky atd. A jelikož se neustále rozrůstáme, budeš nám pomáhat také s náborem nových zaměstnanců. Nezapomínáme však ani na naše stávající zaměstnance, a proto o ně vzorně pečujeme – například pro ně pořádáme firemní akce, nakupujeme dárečky, tvoříme firemní noviny, což bude také Tvým úkolem. K tomu všemu budeš postaven/a před výzvy spojené s novými projekty, které v naší firmě rozjíždíme. Tak co, jdeš do toho?

Požadavky

Jsi ideální uchazeč, pokud:

Máš vystudovanou stavební nebo ekonomickou fakultu (marketingová specializace výhodou), absolventi jsou vítáni
Máš zájem se učit nové věci, jsi samostatný/á a zapálený/á
Zvládáš jak rutinní práce, tak přicházíš s novými nápady, jak marketing naší firmy posunout
Máš marketingové znalosti a také technické myšlení – obojí je v marketingu ve stavebnictví potřeba \xEF\xBF\xBD
Perfektně ovládáš češtinu slovem i písmem – to se ti při tvorbě propagačních materiálů bude hodit \xEF\xBF\xBD
Umíš anglicky alespoň tak, abys porozuměl/a psanému textu
Nebojíš se komunikovat

Nabízíme

Dlouhodobou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
Služební notebook a mobilní telefon
Odpovídající finanční ohodnocení včetně podílu na zisku firmy
Dárečky k narozeninám a Vánocům
Zasloužených 5 týdnů dovolené, abys mohl/a nabrat sílu na nové nápady
Společenské akce několikrát do roka
Občerstvení na pracovišti – můžeš si dát čaj nebo třeba výbornou kávu, které se u nás vypije přes 85 kg za rok. :-)
Ve zdravém těle zdravý duch, proto máš možnost si u nás pořídit Multisport kartu

Další informace

U konkurzu hodně dáme na to, jaký máme z uchazeče dojem. Nemáme rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledáme někoho, kdo přizná, že něco neumí nebo ho něco nebaví. Ceníme si upřímnosti a férového jednání. Pokud jsi takový/á, pošli nám svůj životopis s fotografií a připoj pár řádků, jaká je Tvá motivace pracovat právě u nás, co Tě baví, co Tě nebaví – rádi se o Tobě dozvíme více a u konkurzu se o tom pobavíme. :-)

Pokud jde o nástup, je možný obratem. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Informace o pozici

  • Atemit, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Brno