Nabídka práce > Asistentka prodeje

Asistentka prodeje

Náplň práce

- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- orientaci na zákazníka
- motivaci a chuť učit se
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

- zajímavou práci v atraktivním prostředí
- zaměstnanecká sleva na oblečení
- zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
- 4 týdny dovolené
- nástup možný ihned

Další informace

Lifestylová dámská móda ATTRATTIVO si získá srdce každé ženy, která se chce lišit, zvýraznit svou ženskost a přitom zůstat svobodná a nezávislá.
Módní návrháři značky ATTRATTIVO ztvárňují svůj alternativní pohled na módu prostřednictvím barev, výrazných vzorů a tvarů, netradičních střihů a kontur. Zároveň nezapomínají na kvalitu a pohodlí.
Nabízíme džínové zboží, sukně , šaty, kabáty, kalhoty, bundy, obuv, kabelky i módní doplňky. Vše značka ATTR@TTIVO nebo A.L.E. (ATTR@TTIVO limitovaná edice).
UŽ TEĎ VÍTE, ŽE...
- Máte zkušenosti s prodejem nebo velkou chuť se do toho pustit?
- Jste přátelští, aktivní a nevadí Vám rychlé tempo práce?
- Máte rádi různorodost v práci, kde není čas a prostor pro nudu?
- Dokážete vytvořit příjemnou atmosféru a pomoci zákazníkům najít přesně to, co jim udělá radost?
Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, pak Vás bude práce v Attrattivo bavit!

Informace o pozici

  • Steta group
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 19000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: OC Novy Smichov