Nabídka práce > Trener Call Center

Trener Call Center

Náplň práce

•podpora rozvoje podřízeného týmu, včetně koučovacího procesu a školení zaměstnanců, vytváření podmínek pro efektivní plánování práce týmu
•účast na práci týmu, včetně řešení zaměřených na zvýšení efektivity zaměstnanců
•optimalizace práce týmu
•hlášení výsledků nadřízenému
•spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky

•zkušenosti na podobné pozici. Praxe jako trenér, manažer – podmínka, praxe v call center.
•Dostupnost, flexibilita, komunikace, velmi dobrá organizace práce
•praktické znalosti procesů call center
•schopnost pracovat s týmem
•schopnost vidět a řešit problémy
•jazykové požadavky: čeština aktivně, polština neni nutna ale je to plus

Nabízíme

•atraktivní plat (25000-30000 kc čistý) a bonusový systém (do 12 000 czk)
•získání inovativních znalostí v oblasti nejnovějších nástrojů telemarketingu
•možnost povýšení na vyšší pozici
•vliv na směry rozvoje společnosti
•velmi atraktivní lokalita a přátelská kancelář
• stabilní práci v mezinárodní společnosti
• práce v dobře sehraném týmu ochotném podělit se o své znalosti
• zajímavá a náročná práce
• atraktivní ohodnoceni

CV: weronika.klis@fgenergy.pl

Informace o pozici

  • FG Energy
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Management, Marketing, média a reklama, Telekomunikace, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština aktivně, polština neni nutna ale je to plus
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: ostrava