Nabídka práce > Hlídání dětí - PRAHA, různé lokality

Hlídání dětí - PRAHA, různé lokality

Náplň práce

Zavedená agentura na hlídání dětí a péči o domácnost klientů ( od r. 2015 na trhu ) nabírá do svého týmu posilu z různých částí Prahy a blízkého okolí.

Koho hledáme?

Všechny dámy, slečny, studentky, paní v důchodu... ve věku 18 - 99 let, hledající smysluplnou práci.

Ráda trávíte čas s dětmi, jste aktivní, spolehlivá, dochvilná a chcete si přivydělat? Momentálně hledáme paní z lokalit: Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Průhonice, Jinočany, Horoušany, Šestajovice a další.

Příklady náplně Vaší práce: pravidelné i nepravidelné hlídání dětí, aktivní trávení času s dětmi, doprovody na kroužky, vyzvedávání v MŠ a ZŠ, večerní hlídání...

Požadavky

Věk 18+
čistý trestní rejstřík
Zdravotní způsobilost pro práci s dětmi
Spolehlivost, dochvilnost
Zájem o dlouhodobou spolupráci
Zkušenost s dětmi

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci na Dohodu o provedení práce
Možnost pracovní doby dle Vašich časových možností
Možnost pracovat v blízkosti Vašeho bydliště, lokalita dle Vašeho výběru
Ideální pro studentky i paní v důchodovém věku
Zázemí kvalitní a zavedené firmy
Smysluplnou práci
Výborné finanční ohodnocení, základní hodinová sazba plus různé typy příplatků

Informace o pozici

  • Babičky na hlídání
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120 -170 Kč / hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty, důchodce
  • Místo pracoviště: Praha - různé lokality