Nabídka práce > odborný zaměstnanec stavebního úřadu

odborný zaměstnanec stavebního úřadu

Náplň práce

Výkon působnosti obecného stavebního úřadu v rozsahu stanoveném zákonem č. 183/2006 Sb.,
o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), projednávání přestupků podle zákona
č. 250/2016 Sb. o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, ve znění pozdějších předpisů na úseku
stavebního řádu podle stavebního zákona.
Více informací a vzor přihlášky na https://www.hrusovany.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-odborny-zamestnanec-stavebni-urad/d-11922/p1=10144

případně další pozice - administrativní pracovník stavebního úřadu na https://www.hrusovany.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-administrativni-pracovnik-stavebniho-uradu/d-11927/p1=10144

Požadavky

ŘP sk. B
dále viz. https://www.hrusovany.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-odborny-zamestnanec-stavebni-urad/d-11922/p1=10144

Informace o pozici

  • Město Hrušovany nad Jevišovkou
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 22600-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, 2 dny indispozičního volna
  • Místo pracoviště: Hrušovany nad Jevišovkou