Nabídka práce > Výpomoc (úklid, obsluha herny) v centru dětského plavání v Jesenici u Prahy

Výpomoc (úklid, obsluha herny) v centru dětského plavání v Jesenici u Prahy

Náplň práce

Hledáme paní nebo slečnu na úklid v prostorách centra dětského plavání a obsluhu herny. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Náplní práce je zejména vytírání u bazénů mezi kurzy plavání, obsluha herny, úklid po skončení provozu apod.

Jedná se o výpomoc zejména v odpoledních hodinách - nyní pondělí a středa, od cca 15:00 do 20:30 . Možné i zástupy v jiné dny za ostatní kolegyně (zastupují se případně i dopolední směny od 9 do 13h).

Požadavky

Pečlivost
Spolehlivost
Příjemné vystupování
Praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme

Práci na DPP, DPČ, IČ
Odměna dohodou

Informace o pozici

  • Svět plavání s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: osoby, kterým nevadí teplo a dětský kolektiv, studentky, maminky na rodičovské dovolené, čilé důchodkyně.
  • Místo pracoviště: Jesenice u Prahy