Nabídka práce > obsluha CNC

obsluha CNC

Náplň práce

- Obsluha a seřizování moderního obráběcího centra Mazak Integrex i-300ST-1500U
- Výroba dílů z oceli, plastů a hliníku pro robotický průmysl ve středně velkých sériích
- Úpravy korekce nástrojů k dosažení přesnosti dle technických výkresů
- Vizuální kontrola opotřebení nástrojů a jejich včasná výměna
- Programování jednoduchých dílů v systému Mazatrol

Požadavky

- SOU/SŠ technického zaměření
- Praxe s obsluhou a seřizováním víceosých strojů min. 2 roky
- Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost technologie obrábění soustružením a frézováním
- Základní znalost ISO kódu a obecného programování
- Zodpovědnost, tvůrčí představivost, samostatnost, zručnost, plnění norem
- Znalost systémů Mazatrol nebo Heidenhein výhodou

Nabízíme

- Zaškolení na systém stroje
- Osobní rozvoj
- Příjemné, klidné a neformální pracovní prostředí
- Zajímavá a různorodá pracovní náplň
- Zázemí a stabilita rychle rostoucí české společnosti
- Získání mnoha nových zkušeností v oboru třískového obrábění

Informace o pozici

  • improtech s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Klecany