Nabídka práce > Montér/montérka nábytku

Montér/montérka nábytku

Náplň práce

TOP
plat + prémie
XXXL PRÁCA v Rakúsku!
Vzdelávací program –
montážny stolár/montážna stolárka
Prvýkrát ponúka spoločnosť XXXLutz vo všetkých servisných centrách v Rakúsku možnosť vyučiť sa za montéra/montérku nábytku. Účastníci tohto vzdelávacieho programu sa naučia krok po kroku know-how potrebné na vykonávanie kvalitnej montážnickej práce.
S certifikátom a so stálym pracovným miestom
Účastníci sú zamestnaní od začiatku vzdelávacieho programu a poberajú celý plat.
Počas výučby sa strieda teória s praxou. Po 6 mesiacoch účastníci ukončia vzdelávací program certifikátom.
Bezplatný vodičský preukaz skupiny C
Montéri nábytku sa môžu ďalej špecializovať a zadarmo vzdelávať napríklad v oblasti elektro- a vodoinštalačných prác, aby ich mohli vykonávať napríklad priamo doma u zákazníkov. Spoločnosť XXXLutz umožňuje svojim montážnikom zdarma získať aj vodičský preukaz skupiny C.

Požadavky

Prihlásiť sa môže každý.
Na absolvovanie vzdelávacieho programu potrebujete manuálne zručnosti, radosť z fyzickej práce a znalosti nemeckého jazyka

Nabízíme

BENEFITY
• Nadpriemerná a včas vyplatená mzda –14x za rok
• Stále pracovné miesto vo firme, ktorá je najväčším predajcom nábytku v Európe
• Vyškolenie a ďalšie vzdelávanie
• Bezplatný vodičský preukaz skupiny C
• Sociálny balíček
• Mnohé zľavy v partnerských firmách
• Zľavy pri nákupe nábytku vďaka zamestnaneckej karte
• Balíček výhod pre pendlerov
ÚDAJE O LOGISTIKE SPOLOČNOSTI XXXLUTZ
S celkovým počtom 1 300 zamestnancov v oblasti logistiky je spoločnosť XXXLutz na prvom mieste v Európe v montážnických prácach. Dennodenne vysiela k XXXL zákazníkom 450 vozidiel s približne 900 montérmi.
PLAT
Mzda závisí od výkonu, a ako uvádza kolektívna zmluva, môže byť až do výšky 3 200,00 eur brutto (trvalý pracovný pomer).

Další informace

Kontakt na podanie žiadosti:
Pán Peter Hrnciarik
0949778736
montagetischlerjob@gmail.com

Informace o pozici

  • montagetischlerjob
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: nemecký
  • Plat: až 3.200,- euro brutto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • Nadpriemerná a včas vyplatená mzda –14x za rok • Stále pracovné miesto vo firme, ktorá je najväčším predajcom nábytku v Európe • Vyškolenie a ďalšie vzdelávanie • Bezplatný vodičský preukaz skupiny C • Sociálny balíček • Mnohé zľavy v partnerských