Nabídka práce > CREW/obsluha mexické bistro Burrito Loco

CREW/obsluha mexické bistro Burrito Loco

Náplň práce

Hledáme CREW/obsluhu pro pobočky Burrito Loco v Praze. Až 160 Kč/h
Jste usměvaví a rádi pracujete s lidmi ? Chtěli byste pracovat v příjemném kolektivu s možností dotáhnout to výš ? Tak neváhejte a pošlete nám Vaše CV. Do zavedených poboček mexického bistra Burrito Loco přijmeme zaměstnance na HPP. Jako náš zaměstnanec budete mít na starosti jednoduchou přípravu veškeré studené kuchyně (příprava a zpracování zeleniny pomocí strojů), přípravu jídel na objednávku a jejich následný výdej. Dále budete mít zodpovědnost za čistotu pobočky, zákaznický servis a výbornou kvalitu našich produktů.

Požadavky

• Spolehlivost
• Výborné komunikační schopnosti
• Orientaci na zákazníka a obchodní výsledky
• Reprezentativní vystupování
• Samostatnost v rozhodování
• základní znalost AJ

Nabízíme

• Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
• Práci v profesionálním týmu
• Nadstandardní a motivující platové ohodnocení
• Příplatek noční směny 20% mzdy
• Spravedlivý systém odměňování
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Burrito Loco Master Franchise s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Základ Aj
  • Plat: 140-160/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Spálena 43