Nabídka práce > Kreslič(ka) / Konstruktér(ka)

Kreslič(ka) / Konstruktér(ka)

Náplň práce

příprava sestav a výrobních výkresů lehkých stavebních konstrukcí (zábradlí, balkony, prístřešky) na základě zadaných rozměrů a požadavků zákazníka
příprava a zpracování kusovníků
řešení konstrukčních detailů

Požadavky

vzdělání SŠ s maturitou a vyšší
znalost práce v programu AutoCAD, popřípadě jiných 2D/3D programech
zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost
orientaci ve stavebnictví, zámečnictví
schopnost čtení v technické dokumentaci od architekta
znalost NJ vítána
předchozí zkušenosti s kreslením lehkých ocelových konstrukcí vítány

Nabízíme

možnost nástupu ihned
odpovídající pracovní ohodnocení
práci na rozdílných projektech lehkých stavebních konstrukcí
práci možnou dělat z domova, nebo nezávisle na sídle konstruktérské kanceláře
práci na živnostenský list
možnost částečného úvazku
s přibývající praxí odpovídající navýšení platu
možnost zaškolení v programu

Informace o pozici

  • Aleš Noha
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: němčina
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL