Nabídka práce > ŘIDIČ MKD

ŘIDIČ MKD

Náplň práce

Řidič MKD - doprava po celé Evropě + Skandinávie
Řízení profesionálnách mašin značky Volvo, Claas, Dieci atd.
Nakládka / vykládka

Požadavky

Jste dochvilný, spolehlivý a máte smysl pro zodpovědnost
Jste držitelem řidičského průkazu skupiny CE a máte platnou kartu řidiče. Nejste nováčkem v mezinárodní dálkové přepravě a disponujete příslušnou praxí
Ovládáte základy německého nebo anglického jazyka

Nabízíme

Performance without borders: hlavní zásada společnosti Fluckinger představuje náš tým řidičů, stejně jako moderní vozový park s nejmodernějším vybavením. Nabízíme zajímavé pracovní prostředí a atraktivní možnost výdělku

Další informace

Jsme logistická a přepravní společnost s mezinárodní působností se sídlem v Německu, Rakousku a ve Švédsku. Na posílení našeho týmu hledáme otevřené zaměstnance, kteří chtějí společně s námi něco změnit. Vytvořte budoucnost spolu s naší společností!

Informace o pozici

  • Fluckinger Logistics GmbH
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Německý, anglický
  • Plat: 25000-75000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Řidiče se zkušeností
  • Místo pracoviště: EU, Skandinávie