Nabídka práce > Buď pánem svého času-pomáhej lidem. Manažer/Obchodník

Buď pánem svého času-pomáhej lidem. Manažer/Obchodník

Náplň práce

Na pozici obchodník/manažer hledám do svého týmu ambiciozní jedince s chutí na sobě pracovat! Vydělávejte do jednoho roku přez 100 000,- měsíčně bez finančního stropu!

Staň se součástí úspěšných profesionálů v oblasti financí a zároveň se připoj k nejdynamičtější společnosti, která byla oceněna certifikátem CZECH Stability Award s nejvyžším hodnocením “AAA” - Nejvýznamější certifikát Bisnode udělený pod záštitou Czech Top 100 jako jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice, která splňuje ta nejpřísnější ekonomická kritéria.

Pozice vhodná i pro absolventy bez zkušeností z oboru! Pokud se cítíš, že máš v životě navíc a jsi ochotný pro svůj úspěch něco udělat, tak se nemusíš bát! Nabízím nadstandartní a velmi propracovaný systém zaškolení v prvních třech měsících. Osobně si vybraného jedince vezmu pod svá křída a pomůžu nastartovat jeho kariéru!

Pokud jsi člověk, který ví co od života chce, nebojí se překážek a motivuje ho osobnostní a kariérní růst, tak jsi ten koho hledám!

Požadavky

Co požaduji:

Velkou chuť se v životě posunout dál!
Komunikační dovednosti
Týmového ducha
Ambice neustále se posouvat a něco dokázat!
Motivaci učit se neustále nové věci
Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
Příjemné vystupování a pokoru
Pozitivní přístup
Manažerské ambice
Překážky jsou pro tebe výzvou!
Chuť nechat se vést od zkušenějších!
Mít svoji vizi kterou si v životě chceš splnit
Řidičský průkaz výhodou
Důslednost
Proaktivita a samostatnost
Zodpovědnost

Nabízíme

Co nabízím:

Nadstandartní firemní zázemí
Flexibilní pracovní doba
Práce v týmu inspirativních a cílevědomých lidí
Zázemí stabilní společnosti s velmi dobrým jménem
Týmový a přátelský kolektiv který se navzájem podporuje
Výborně a spravedlivě nastavená kariéra!
Velká podpora ze strany manažera v začátcích
Skvělý a propracovaný systém zaškolení
Exkluzivní kancelář v centru Brna
Možnost rychlého karierního růstu
Nadstandartní finanční ohodnocení / do jednoho roku 80 000,- a výše
Pravidelné Motivační soutěže
Fungujíci know-how které ti předáme
Ti nejlepší dostanou možnost školit vzdělávací akademii
Pravidelné teambuildingové akce - víkendy/dovolené
Dotovaný příspěvek na auto
Výplata 3x v měsíci
Zvýhodněné mobilní tarify
Multisport karta

Další informace

Při zájmu prosím zašlete svůj životopis. Průvodní dopis proč bych měl zvažovat spolupráci právě s Vámi beru jako plusové body! Na e-mail : surinovanikola@gmail.com či petrjoura86@gmail.com

Do zprávy spolu s Vaším přiloženým životopisem mi napište, proč bych měl zvažovat spolupráci právě s Vámi. Zajímá mě jak Váš motiv, tak to, zda opravdu splňujete co hledám a co jste ochoten pro úspěch v životě udělat. Vybraný jedinec projde mým osobním záškolem a možná si změní svůj život.

Vybrané uchazeče si rád pozvu na osobní pohovor.

Žebřík po kterém chceš ve své kariéře stoupat musíš mít opřený o tu správnou a pevnou zeď!

Informace o pozici

  • Petr Joura
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 50000-100000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: exkluzivní kanceláře/Multisport karta/Dotovaný příspěvek na auto/Teambuildingové akce/Výplata 3x v měsíci atd..
  • Vhodné pro: Pozice vhodná pro absolventy bez zkušeností z oboru
  • Místo pracoviště: Brno