Nabídka práce > Strojní programátor

Strojní programátor

Náplň práce

- diagnostika řídících systémů strojů
- úprava a tvorba nových programů pro řídící systémy strojů
- nastavování parametrů frekvenčních měničů + diagnóza
- úpravy a opravy elektronických zařízení
- volba vhodných senzorů a jejich nastavování
- návrhy elektrických zapojení strojů včetně řídícího systému pro nové nebo repasované stroje

Požadavky

- SŠ vzdělání, elektrotechnického zaměření
- znalost řídících systémů Simatic
- možno obsadit i absolventem
- znalost německého jazyka výhodou
- časová flexibilita
- vyhláška 50, § 5
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- bohatý systém zaměstnaneckých výhod (letní a vánoční prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dopravu, na stravování, na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, výhodné tarify T-Mobile a další)

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis, popřípadě mě kontaktujte na tel. čísle 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované jazyky: NJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Žebrák