Nabídka práce > Pracovník expedice Florea.cz

Pracovník expedice Florea.cz

Náplň práce

Příprava objednávek na druhý den. Příprava logistiky. Příjem čerstvých květiny z NL. Pracovní doba: směnný provoz krátký dlouhý týden. víkendy

Požadavky

Požadujeme zručnost, ochotu pracovat na 2 směnný provoz a vlastní dopravu

Nabízíme

Nabízíme platové ohodnocení 19500kč čistého + prémie
Příspěvek na dopravu
Káva na pracovišti zdarma
Pracovní místo u jedničky na trhu
Zázemí stabilní společnosti s příjemným kolektivem a rodinou atmosférou.

Další informace

Hledáme kolegyni/kolegu do našeho týmu, kde právě Vámi připravené květiny budou dělat radost a vykouzlí úsměv na tváři našim klientům. Co tato pozice obnáší? Příprava objednávek na druhý den. Příprava logistiky. Příjem čerstvých květiny z NL. Pracovní doba: směnný provoz krátký dlouhý týden. víkendy

Informace o pozici

  • Florea Holland s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 19500-30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na dopravu, možnost nákupu květin za zvýhodněné ceny, práce pro jedničku na českém trhu
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň Křimice