Nabídka práce > Projektový a servisní inženýr pro automatizace (PLC/robot)

Projektový a servisní inženýr pro automatizace (PLC/robot)

Náplň práce

Do dynamického mezinárodního týmu hledáme nové kolegy pro oblast průmyslové mechanizace. Naše společnost nabízí kompletní projekční práce montážních linek, specializující se především na nové trendy v energetických systémech hybridních a elektrických vozidel. Mezi naše hlavní partnery patří VW, GM, BMW, Daimler, ZF, CATL a na českém trhu ŠKODA AUTO, a.s., UFI FILTERS Czech, s.r.o.

Zajímá Vás, jaká bude vize automobilů za několik let? Lákala by Vás práce na mezinárodním trhu s možností častých zahraničních cest? Potom hledáme právě Vás!!! Pojďme společně tvořit automobily budoucnosti! S výsledky své práce se můžete setkat na silnicích po celém světě.

Požadavky

- Dokončené vzdělání s odpovídajícím zaměřením, případně další technický obor s požadovanými znalostmi.
- Znalost oborových předpisů, pravidel a norem, čtení technických výkresů
- Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilého, ostatní jazyky výhodou
- Ochota pravidelně cestovat za svěřenými projekty v rámci ČR i do zahraničí (především Německo)
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- Samostatnost, zodpovědnost, komunikativní osobnost
- Předešlá praxe na obdobné pozici výhodou, vítáni jsou však i talentovaní absolventi

Nabízíme

- Zaměstnání na HPP v mladém, dynamickém týmu v oblasti automobilového průmyslu
- Moderní a mezinárodní prostředí s možností častých zahraničních cest, případně i dlouhodobého pobytu. Realizace projektů po celé Evropě (převážně Německo)
- Mentoring od zkušených kolegů, důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání, případná rekvalifikace
- Spolupráce s kolegy nejen z Německa a Evropy, ale i napříč kontinenty, využití anglického jazyka na denní bázi
- Možnost pracovat s nejnovějšími špičkovými technologiemi
- Nadstandartní platové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, pravidelné variabilní finanční bonusy jako poděkovaní za Vaše úsilí
- Variabilní pracovní doba, možnost pravidelného Home Office
- 5 týdnů dovolené
- Služební notebook a mobilní telefon s neomezenými daty k soukromým účelům, dobrá káva pro přátelskou a tvůrčí atmosféru na pracovišti, příspěvek na bydlení, diety při služebních cestách

Další informace

Chcete se ucházet o pozici třeba i s kamarádem či kolegou? Potřebujete se dozvědět víc?

Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu eliska.b@skautomation.de a my se Vám ozveme zpět. Kandidáty, kteří budou nejvíce odpovídat požadovanému profilu, si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

  • SK Automation Czech, odštěpný závod
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilého, ostatní jazyky výhodou
  • Plat: od 45.000 CZK pro absolventy, projektový vedoucí od 65.000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Variabilní pracovní doba, možnost pravidelného Home Office, 5 týdnů dovolené, Služební notebook a mobilní telefon s neomezenými daty k soukromým účelům, dobrá káva pro přátelskou a tvůrčí atmosféru na pracovišti, příspěvek na bydlení, diety při služe
  • Vhodné pro: Zkušené programátory i talentované absolventy
  • Místo pracoviště: Úvaly u Prahy, Purkyňova 804