Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

Do rodinné firmy - účetní a daňové kanceláře v centru Ústí nad Labem, hledáme spolehlivou, pečlivou a samostatnou účetní/účetního.

Požadavky

- samostatnost, ale i schopnost práce v týmu pod vedením daňovým poradcem,
- znalost daňové evidence a podvojného účetnictví,
- znalost účetního programu POHODA, práce s MS Office (Word, Excel, Outlook),
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky,
- znalost zpracování daňových přiznání a hlášení (DPH, KH, SH),
- pečlivost,
- ochotu učit se novým věcem,
- znalost mzdového účetnictví výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

- zázemí firmy s dlouholetou tradicí,
- pestrou a různorodou účetní práci,
- vlastní, stálé portfolio klientů,
- nástupní plat 27 - 30.000,- na HPP, možno i na DPP nebo na ŽL,
- po zapracování možnost částečného home-office,
- zajištění osobnostního rozvoje v oboru (školení, vzdělávání se)
- flexibilní pracovní dobu,
- káva zdarma na pracovišti,
- k dispozici mobilní telefon a notebook,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na životní/penzijní pojištění,
- nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

  • Ing. Vladimír Šretr - daňový poradce
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenkový paušál, příspěvek na životní/penzijní pojištění, telefon, notebook, home office
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem