Nabídka práce > právník

právník

Náplň práce

- poskytování poradenství občanským poradnám AOP v oblasti práva
- měsíční informační zprávy k novým právním předpisům
- právní jednání za spolek
- tvorba právních databází
- spolupráce při zajištění školení poradců 2x ročně

Požadavky

- vzdělání vysokoškolské právnického směru
- profesní zdatnost
- znalost legislativy

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v oblasti projektů týkajících se občanského poradenství
- služební mobilní telefon, notebook
- flexibilní pracovní doba
- možnost vykonávat část práce z domova (home office)
- práce v Praze s případnými pracovními cestami

Další informace

V případě Vašeho zájmu zašlete do 15.9.2021 životopis a motivační dopis na e-mail: aop@obcanskeporadny.cz.

Těšíme se na spolupráci!

Informace o pozici

  • Asociace občanských poraden
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby,
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Nebráníme se spolupráci s mladými začínajícími právníky, vhodné jako přivýdělek k zaměstnání i pro absolventy.
  • Místo pracoviště: Sabinova 287/3, 130 00 Praha 3