Nabídka práce > Vedoucí SSaST

Vedoucí SSaST

Náplň práce

Základní provoz do 20 hodin týdně - Rozšiřování digitálních peněženek
a s nimi souvisejících nově vyvinutých digitálních produktů.
Ovládání jednoduchého webového rozhraní,
sledování a získávání informací z burzovních aktivit.
Pro pokročilý provoz od 20hodin týdně- výuka a provoz
pro základní ovládnutí smartphonu a PC aplikací
a odpovídajícího internetové připojení k sítím.

Požadavky

Ovládnutí standardních ovládacích znalostí smartphonu a PC, přístup k internetu.
Dodržování bezpečnostních ustanovení a pravidel .

Nabízíme

Individuální přístup a výuka k digitalizaci. Podporu komunity prostřednictvím denních webinářů a týdenních školení.

Informace o pozici

  • Vít Sekanina
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 10-50000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: slevy na produkty, procentuelní odměny
  • Vhodné pro: každého kdo je schopný učení a provozu od 15 do 75let
  • Místo pracoviště: Česká Republika, Slovensko,