Nabídka práce > Mechanik - seřizovač

Mechanik - seřizovač

Náplň práce

- zajištění provozu automatických a poloautomatických strojních zařízení po technické stránce
- kontrola a údržba technického stavu strojních zařízení
- příprava vstupních materiálů dle jednotlivých zakázek
- včasné a precizní seřízení linky dle zakázky

Požadavky

- vyučení v oboru (technické obory)
- technické myšlení a znalost výkresové dokumentace (není nutné)
- spolehlivost a zájem o práci
- samostatnost a aktivní přístup k plnění zadaných úkolů
- schopnost učit se novým znalostem
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

- zajímavou a různorodou práci na balících linkách
- přátelský kolektiv malé rodinné firmy
- podporu při osobním rozvoji
- stravenky, firemní akce, ošacení, obuv

Další informace

Společnost Balmex vznikla v roce 2003.

Jsme ryze českou společností a patříme mezi přední poskytovatele balírenských služeb v ČR.

Co děláme - Balmex nabízí komplexní balicí služby včetně balení na zakázku. Garantujeme vám profesionalitu a vysokou kvalitu našich výrobků. K jednotlivým zakázkám přistupujeme individuálně. Na přání klienta zrealizujeme také nestandardní zakázky a to i atypické rozměry výrobků. Vždy nalezneme optimální řešení smluvených zakázek v co nejkratším možném termínu. Na základě vaší poptávky vám vyhotovíme konkrétní nabídku včetně cenové kalkulace. Během společné konzultace s klientem navrhneme nejvhodnější možné varianty realizace.

Informace o pozici

  • Balírna Balmex
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: není nutné
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, pracovní oblečení, obuv, firemní akce
  • Vhodné pro: Absolventy technických oborů, manuálně zručné jedince
  • Místo pracoviště: Kojovice, Střížovice