Nabídka práce > Samostatná(ý) účetní s benefity na HPP zkrácený PP nebo DPČ

Samostatná(ý) účetní s benefity na HPP zkrácený PP nebo DPČ

Náplň práce

Do rodinné účetní kanceláře hledáme spolehlivou, pečlivou a samostatnou účetní. Staráme se o stabilní portfolio klientů od drobných živnostníků po nadnárodní společnosti. Nabízíme práci s dlouhodobou perspektivou, ve firmě s téměř 30 letou historií.

samostatné vedení účetnictví různých společností
účtování faktur přijatých/vydaných
opravné daňové doklady
návrhy vzájemných zápočtů
účtování pokladen
účtování bankovních výpisů
komunikace s klienty a úřady
zpracování DPH, DPPO, DPFO a uzávěrkových operací
zpracování SH, KH
sestavení účetních závěrek
reporting

Požadavky

samostatnost, ale i schopnost práce v týmu pod vedením společnosti
znalost jednoduchého a podvojného účetnictví
znalost účetního programu POHODA
praxe na obdobné pozici min. 2 roky
znalost zpracování daňových přiznání (DPH, KH)
pečlivost
ochotu učit se novým věcem
znalost mzdového účetnictví výhodou

Nabízíme

zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
pestrou a různorodou účetní práci
vlastní, stálé portfolio klientů
nástupní plat 25 - 35.000,- na HPP
po zapracování možnost home-office
flexibilní pracovní dobu
týden dovolené navíc
dny zdravotního volna
finanční prémie v závislosti na odvedené práci
káva na pracovišti
možnost se kdykoliv poradit se zkušeným účetním
možnost dalšího profesního i platového růstu
nástup ihned nebo dohodou

Další informace

V rámci nástupu počítáme se zaškolením do systému práce, chodu kanceláře atp. Děkujeme za zaslání životopisu s motivačním dopisem. Email: jana@rotschein.cz

Informace o pozici

  • Rotschein
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno