Nabídka práce > Au-pair do ceske rodiny rakousko i bez znalosti NJ

Au-pair do ceske rodiny rakousko i bez znalosti NJ

Náplň práce

Ceska rodina hleda od zari Au-pair.Nase soucasna Au-pair se po roce pobytu vraci zpet domu.Znalost NJ neni podminkou. Pouze 1 jiz samostatne dite (chodi na gymnazium).dostatecne zauceni od soucasne au-pair,odvoz a vyzvednuti ditete ze skoly,dozor v nepritomnosti rodicu.min 2 volne vikendy(i prodlouzene)za mesic-moznost odjezdu do cr nebo navsteva rodiny v rakousku mozna...

Požadavky

Vlastni automobil, samostatnost, spolehlivost, bezuhonnost

Nabízíme

600EUR 14xrocne, prevzeti veskerych nakladu na provoz automobilu, ubytovani a stravu zdarma, rodinnou atmosferu, dostatecne zauceni, spoustu volneho casu, moznost prividelku uklidem, moznost navstevy kurzu NJ, covid test, setkani v cr nebo rakousku mozne

Další informace

V pripade zajmu prosime o zpravu na E-mail. Radi odpovime na vase dotazy.

Informace o pozici

  • Privat
  • Zahraničí
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CJ
  • Plat: 600 EUR/14xrocne cisteho
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Ubytovani,strava zdarma,prevzeti nakladu na provoz automobilu, prihlaseni jako au-pair, rodinnou atmosferu, spoustu volneho casu, moznost prividelku uklidem, moznost navstevy kurzu NJ, zauceni soucasnou Au-pair
  • Místo pracoviště: Viden okoli