Nabídka práce > Ostraha moderní administrativní budovy na Praze 4 - Kačerov

Ostraha moderní administrativní budovy na Praze 4 - Kačerov

Náplň práce

Bezpečnostní agentura hledá ostrahu pro moderní administrativní budovu na Praze 4 - Kačerov. Náplní práce je obsluha bezpečnostních technologií CCTV, EPS, EZS, pravidelná obchůzková činnost, komunikace s klienty, práce se smartphonem a PC. DPP/ŽL.

Směny: režimové pracoviště 7:00-19:00; 19:00 - 7:00 (na domluvě).
Ohodnocení: noční směny 100,- denní směny 120,-.
Pozice je vhodná i jako dlouhodobá brigáda na DPP / ŽL / HPP (počet směn/hodin dle dohody). Nástup možný ihned.

Požadavky

Čistý TR, reprezentativní vystupování, spolehlivost, vlastní oblek.

Nabízíme

Kariérní růst, vzdělávání v oboru security. Po domluvě možnost spolupráce i na jiných objektech Praha 1 / Praha 14 / Praha 7.

Další informace

Pošlete nám pár slov o sobě spolu s tel. č. ozveme se Vám. Budeme se těšit!

Informace o pozici

  • Red Hawk Security s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk, Anglický jazyk
  • Plat: 100-120,-/h čistého
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Kačerov