Nabídka práce > Ostraha rezidenčního objektu na Praze 14

Ostraha rezidenčního objektu na Praze 14

Náplň práce

Bezpečnostní agentura hledá ostrahu pro rezidenční objekt na Praze 14. Obsluha CCTV, pravidelná obchůzková činnost, prevence požární ochrany, komunikace s IZS a klienty, práce se smartphonem a PC. Směny: 8:00 – 20:00; 20:00 – 8:00, směny po domluvě (denní/noční - 12h/24h). Pozice je vhodná i jako dlouhodobá brigáda na DPP / ŽL / HPP (počet směn/hodin dle dohody). Nástup možný ihned.

Požadavky

Čistý TR, slušné vystupování, spolehlivost.

Nabízíme

Kariérní růst, vzdělávání v oboru security, uniforma a výstroj, plně vybavené pracovní zázemí. Po domluvě možnost spolupráce i na jiných objektech Praha 1 / Praha 4 / Praha 7.

Další informace

Pošlete nám pár slov o sobě spolu s tel. č. ozveme se Vám. Budeme se těšit!

Informace o pozici

  • Red Hawk Security s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 117,-/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 14 - Kyje