Nabídka práce > Likvidátor pojistných událostí z motorových vozidel

Likvidátor pojistných událostí z motorových vozidel

Náplň práce

Do dynamicky rostoucí společnosti hledáme parťáka na pozici Likvidátor pojistných událostí z motorových vozidel, který je připravený skočit na druhou stranu barikády a hájit práva klientů při uplatňování oprávněných nároků u pojišťoven a který nám pomůže s rozšířením oddělení likvidací.

Tvá práce bude spočívat v likvidacích škod z povinného a havarijního pojištění motorových vozidel
Budeš komunikovat především s autoservisy, poškozenými klienty a s pojišťovnami, ale občas i s makléři, externími partnery, advokáty, se správními a ostatními orgány činnými v trestním řízení atp. Dále budeš evidovat veškeré podklady ke škodní události a samostatně vést jednotlivé případy, vč. hlídání zákonem stanovených lhůt

Požadavky

- Orientaci v oblasti pojistného práva, znalost procesu likvidace škod na motorových vozidlech a jejich oceňování
- Pečlivost, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost,
- Dobré komunikační schopnosti, jak verbální, tak písemný projev
- Ochotu učit se novým věcem, ale i zájem sám upravovat či nastavovat procesy
- Dobrou orientaci v oblasti motorových vozidel a autoopravárenství

Nabízíme

- Full-time práci na IČ jako externí likvidátor
- Velmi motivační ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu i místo práce, ideálně z pohodlí Tvého domova - na homeoffice
- Příležitost učit se a zdokonalovat v oboru řešení pojistných událostí
- Vzhledem k tomu, že se rychle rozšiřujeme, a Ty budeš jeden z prvních likvidátorů tak budeš mít příležitost si v dohledné době řídit svůj vlastní tým likvidátorů
- Práci, která tě bude bavit, motivovat a má smysl, protože bojuje za správnou věc

Informace o pozici

  • Credit Expert s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Home office