Nabídka práce > Obchodní Manager pro skupinu COOP, Jednoty

Obchodní Manager pro skupinu COOP, Jednoty

Náplň práce

 prodej potravinových produktů v oblasti tradičního trhu - maloobchodu COOP, Jednoty
 péče o stávající zákazníky, akvizice nových obchodních partnerů
 samostatná práce, cestování v rámci svěřeného regionu
 zodpovědnost za dosahování obchodních cílů

Požadavky

 zkušenosti na pozici obchodníka (prodej potravin v oblasti maloobchodu COOP, Jednoty) PODMÍNKOU
 aktivního řidiče s ochotou cestovat v rámci svěřeného regionu
 řidičský průkaz skupiny B
 reprezentativní vystupování a výborné obchodní dovednosti
 min. SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC (kancelářský balík)
 týmového hráče, který je spolehlivý a komunikativní

Nabízíme

 finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
 flexibilní pracovní dobu
 služební vůz, notebook a mobil
 4 týdny dovolené
 místo pracoviště: Česká Republika

Informace o pozici

  • PT-SERVIS
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Místo pracoviště: Česká Republika