Nabídka práce > JUNIOR PROJEKTANT - ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM O JUNIORNÍ KOLEGY

JUNIOR PROJEKTANT - ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM O JUNIORNÍ KOLEGY

Náplň práce

Hledáme schopného a optimistického kolegu/kolegyni na pozici architekta/projektanta stavební části, který/á bude zpracovávat projektovou dokumentaci od studie až po kolaudaci. Rodinné domy, bytové domy, areály.
Tvorba výkresové dokumentace, vizualizací, příprava podkladů pro výběrová řízení, příprava obchodní dokumentace, spoluúčast při realizaci staveb a jejich následném prodeji či pronájmu.

Požadavky

- SŠ/VŠ, obor architektura, pozemní stavby
- Schopnost samostatné práce.
- Vhodné i pro absolventy a studenty.
- Zkušenost s navrhováním rezidenčních staveb výhodou
- Samostatná tvorba vizualizaci ve SketchUp
- Práce v programu AutoCAD podmínkou
- Práce v programech CADKON a REVIT výhodou.
- Zkušenost z procesu povolování a realizace staveb výhodou.

Nabízíme

- Dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit
- Budete se učit od zkušených profesionálů v oboru
- Možnost práce na HPP, VPP, ŽL, brigádně na DPP a DPČ

Další informace

Jsme společnost s portfoliem vlastních nemovitostí, na jejichž rozšiřování či úpravách se budete podílet. Od jednotlivých rodinných domů a vil až po rozvoj menších komerčních areálů. Výhodou je přímá vazba projektu na realizaci staveb.

Informace o pozici

  • Ing. arch. Karel Stříbrný
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvek na dovolenou
  • Místo pracoviště: Brno, Kaštanová 143