Nabídka práce > Hledáme car wrappery pro českou firmu sídlící ve Vancouveru (Kanada)

Hledáme car wrappery pro českou firmu sídlící ve Vancouveru (Kanada)

Náplň práce

Wrap’n’Ride (www.wrapnride.ca) hledá dva zkušené wrappery pro polepy vozidel do našeho československého týmu v centru metropole Vancouver. Náš Wrapshop se převážně zaměřuje na color change a reklamní celopolepy s fóliemi od Avery Dennison a 3M.
Hledáme někoho kdo pracuje v rychlém tempu s citem pro detail, ma zkušenosti a reference, které budeme chtít ukázat při online pohovoru.
A samozřejmě, někoho kdo má dobrodružného ducha a rád by vycestoval a žil nějakou dobu ve Vancouveru :)

Odpovědnosti a náplň práce:
-Instalace fólií a tištěných designů na vozidla.
-Důslednost při práci s vysokým citem pro detail pro zachování vysoké kvality.
-Zvýšenou pozornost a opatrnost při práci, jelikož pracujeme často na drahých vozech.
-Spolupracovat s kolegy a efektivně plnit úkoly

Požadavky

Praxe v lepení (celopolepy) nezbytnou podmínkou
Školení nebo car wrapping certifikace výhodou
Cit pro detail
Pozitivní, aktivní a zodpovědný přístup k práci
Být kreativní při řešení problémů
Časová flexibilita (ochota pracovat i přesčas)
Znalost práce s plotrem výhodou
Znalost tónování autoskel výhodou
Znalost a tvorba grafických náhledů výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Angličtina není podmínkou ALE ochota učit se jazyk je důležitá

Nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení - záleží na levelu zkušenosti a kvalifikace, plat v rozmezí $3200 - $5600 CAD měsíčně ($20 - $35 CAD/ hod)
Přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
Teambuilding v nádherné Kanadské přírodě
Exkluzivní lokace v těsné blízkosti centra Vancouveru
Pomoc při vybavení pracovních víz do Kanady (také pomoc při hledání ubytování, zajištění základních věcí po příjezdu)
Možnost dalšího rozvoje, ať už každodenní praxí nebo dalším vzděláváním. Práce u nás tě bude bavit!
Získat odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když na inzerát odpovíte. Posílejte Vaše životopisy na office@wrapnride.ca. Těšíme se na Vás!

O VANCOUVERU
Vancouver je lifestylové přímořské velkoměsto, které nabízí atraktivní spojení kultury, zábavy, venkovních aktivit i pohodového relaxu.
Nachází se na jihozápadě kanadské provincie Britské Kolumbie a je třetí největší město v Kanadě a vůbec největší metropolitní centrum.
Mírné klima a rozmanitá fauna a flóra je perfektní kombinací pro lidi všech nároků. Vancouver získal díky své lokaci a kombinací blízkosti hor a oceánu známku oblíbenosti, která jen tak nevyprchá.

VÍZA DO KANADY
Informace o tom jak získat pracovní vízum do Kanady Vám rádi poskytneme, a taky se můžete informovat na kanadských imigračních vládních stránkách. Nejlehčí cesta jak se do Kanady dostat je požádat o jednoroční pracovní víza pro Českou republiku nabízené prostřednictvím IEC (International experience Canada, https://www.cic.gc.ca/english/work/iec/eligibility.asp) programu : WORKING HOLIDAY nebo YOUNG PROFESSIONAL viza (obě platné pouze pro lidi mladší 36 let). V případě že nesplňujete požadavky na IEC viza, je tady ještě několik dalších imigračních programů pro které jsme ochotni sponzorovat úspěšné uchazeče. Jsme ochotni pomoct s prodloužením víza a také i s trvalým pobytem pro který je v mnohých případech sponsorship od zaměstnavatele nevyhnutný.

Informace o pozici

  • Wrap'n'Ride
  • Zahraničí
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Služby, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 55 000 - 97 000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vancouver, Kanada