Nabídka práce > Oční optik

Oční optik

Náplň práce

Oční optik m/ž

Jsme malá oční optika v centru Vsetína. Pohodové vztahy na pracovišti jsou pro nás prioritou a největší radost máme z toho, když se k nám vracejí spokojení zákazníci.

Požadavky

Očekáváme:
- ukončené vzdělání v oboru oční optik nebo adekvátní praxi v oboru
- zodpovědnost, samostatnost a poctivost
- manuální zručnost a pečlivost
- příjemné vystupování
- důraz na péči o zákazníky

Nabízíme

Nabízíme:
- klidné, příjemné a čisté pracovní prostředí
- možnost práce na plný či zkrácený úvazek
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost prémií z tržeb
- další zaměstnanecké benefity

Další informace

Pokud si myslíte, že by se Vám u nás líbilo, prosím ozvěte se na e-mail andrea.mazancova@email.cz, tel. č. +420 607 522 311 nebo se rovnou osobně zastavte na kávu :-)

Informace o pozici

  • Oční optika Andrea Mazancová
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 000- 40 000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Smetanova 1349 vsetín