Nabídka práce > Skladník HPP Praha 10

Skladník HPP Praha 10

Náplň práce

* zabezpečení příjmu zboží (kontrola zboží, zaskladnění, potvrzení přepravního listu apod.)
* zabezpečení výdeje zboží (zabalení, předání přepravci, potvrzení dodacích listů apod.)
* provádění inventur a příprava skladu před inventurou
* úklid ve skladu a likvidace obalového materiálu
* Manipulace s kotly, tepelná technika

Požadavky

* ukončené odborné nebo SŠ vzdělání
* průkaz VZV – nemusí být platný
* pracovní zkušenost ve skladovém hospodářství
* základy práce s PC
* fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost
* trestní bezúhonnost

Nabízíme

*Hlavní pracovní poměr s nástupem ihned na dobu určitou 1 rok, ( prodloužení pokud budou spokojeni)
* mzdové ohodnocení ve výši 24.000,-Kč Brutto. (Z toho 20.000,- fixní částka, 4.000,- variabilní za plnění osobních úkolů
*možnost stravenek (80,- Kč na den 55% hradí zaměstnavatel)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: ukončené odborné nebo SŠ vzdělání
  • Plat: 24.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost stravenek (80,- Kč na den 55% hradí zaměstnavatel)
  • Místo pracoviště: Praha 10