Nabídka práce > Montér ocelových konstrukcí

Montér ocelových konstrukcí

Náplň práce

Montáže ocelových konstrukcí: paletová sila, policové regály, paletové regály, miniloady..

Požadavky

Spolehlivost, zručnost, samostatnost, férové a slušné jednání.

Nabízíme

Super práci v zahraničí s možností firemního a finančního růstu. Smlouvu na HPP na dobu neurčitou. Zaučíme práci s manipulační technikou. Fajn kolektiv kluků, pro které je práce koníčkem. Férové jednání.

Další informace

Jsme pobočkou španělské firmy s mnoholetou praxí v tomto oboru. Pojď s námi rozjet naši pobočku. Získáš spoustu zkušeností a třeba se i naučíš něčemu novému. Poznáš spoustu míst. Čeká tě práce jak v České republice tak v EU.

Informace o pozici

  • EMA CZECH 2021 s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Není podmínkou
  • Plat: od 50 000 Kč měsíčně čistého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost záloh, ubytování a doprava zdarma
  • Vhodné pro: Všechny, kteří chtějí pracovat
  • Místo pracoviště: Rakousko