Nabídka práce > Právník - komisař

Právník - komisař

Náplň práce

Vedení správních řízení ohledně přestupků podle zákona o hazardních hrách a vydávání rozhodnutí ohledně uvedených přestupků. Předchozí znalost Správního řádu, Zákona o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, případně Zákona o hazardních hrách výhodou.

Požadavky

Ukončené vysokoškolské vzdělaní alespoň s titulem Bc. (právní obory a obory veřejné správy výhodou)
Vhodné i pro čerstvé absolventy.
Splnění psychických, fyzických a zdravotních testů podmínkou řádného průběhu přijímacího řízení

Nabízíme

Atraktivní práci v rámci Celní správy.
Zařazení do 7. platové třídy (hodnost komisař poručík).
6 týdnů placené dovolené,
Sodexo stravenky,
Roční příspěvek FKSP na volnočasové aktivity v rámci SODEXO CAFETERIE,
Náborový příspěvek
Místo výkonu práce přímo v centru Prahy v ulici Washingtonova - 1 minutu od zastávky metra C - Muzeum
Pravidelné zvyšování mzdy podle odpracovaných let
Po 15 odpracovaných letech nárok na výsluhy a 14 denní ozdravný pobyt
Nástupní plat okolo 30 000,- Kč + zvláštní rizikový příplatek 2400,- Kč

Další informace

Bližší informace budou sděleny v případě zájmu prostřednictvím kontaktního e-mailu T.Hamouz@cs.mfcr.cz

Informace o pozici

  • Celní úřad pro Hlavní město Prahu
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Právní služby, Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: není vyžadována znalost cizích jazyků
  • Plat: 30000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na volnočasové aktivity FKSP v rámci SODEXO CAFETERIE, náborový příspěvek, 6 týdnů dovolené, stravenky
  • Vhodné pro: osoby s vystudovanou VŠ (právní obory a veřejná správa výhodou, ale není to podmínkou), vhodné rovněž pro čerstvé absolventy
  • Místo pracoviště: Washingtonova 7, Praha 1