Nabídka práce > Hlavní účetní

Hlavní účetní

Náplň práce

Hlavní účetní zodpovídá za kompletní vedení účetnictví v účetní jednotce v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zabezpečuje veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím a zodpovídá za organizační vedení účtárny.

Požadavky

• Vzdělání ekonomického směru
• Praxe na pozici účetní/ho min. 5 let
• Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví
• Orientace v oblasti daní (DPH, DPPO, nemovitostní daně)
• Pečlivost a spolehlivost
• Dobrá znalost práce na PC a programů MS Office
• Praxe v oblasti správy nemovitostí vítána, není podmínkou

Nabízíme

• práci na HPP v příjemném kolektivu
• počet pracovních hodin týdně: 37,5
• odpovídající platové podmínky
• v závislosti na pracovní aktivitě podíly na výsledku hospodaření
• zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování a penzijní poj., 5 týdnů dovolené a další benefity
• dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
• místo výkonu práce v centru Vsetína

Informace o pozici

  • Stavební bytové družstvo Vsetín
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: není podmínkou
  • Plat: 30 tis.Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování a penzijní poj. 5 týdnů dovolené, podíly na HV
  • Místo pracoviště: Vsetín