Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Popis pracovní pozice:
• starost o stávající portfolio klientů, každodenní správa a příprava objednávek ve skladu a jejich rozvoz klientům do sýráren, vinoték, barů a dalších specializovaných obchůdků v rámci Prahy
• organizace účasti na nejrůznějších příjemných akcích určených široké veřejnosti/profesionálům konaných v Praze i po celé České republice
• vedení týmu spolupracovníků a kuchařů na těchto akcích
• vyhledávání nových zákazníků
• organizace degustačních dní
• tvorba marketingových nástrojů
• příprava faktur, administrativní práce, týdenní a měsíční reporting.

Požadavky

Uchazeč/uchazečka (požadujeme):
• spolehlivost, disciplínu a efektivitu v práci
• smysl pro kontakt a komunikaci s lidmi, příjemné vystupování
• samostatnost, flexibilitu
• zkušenost z oblasti gastronomie nebo prodeje výhodou nikoliv nezbytností
• řidičský průkaz bezpodmínečně nutný
• český jazyk (rodilý mluvčí podmínkou), dobrá znalost anglického nebo francouzského jazyka
• dokonalá znalost nástrojů Microsoft Office

Nabízíme

Nástup od 1. 7. 2021

Další informace

Společnost působící 13 let v dynamické oblasti, zabývající se dovozem výrobků francouzské gastronomie se specializací na sušené uzeniny a farmářské produkty hledá obchodního zástupce/obchodní zástupkyni se zájmem o gastronomii.
On nebo ona bude mít na starost současné klienty a v první řadě bude rozšiřovat nabídku našich výrobků. Současně plánujeme vyhledávat nové klienty v celé České republice.

Informace o pozici

  • Very good saucissons s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk (rodilý mluvčí podmínkou), dobrá znalost anglického nebo francouzského jazyka
  • Plat: 32000 hrubého začátek
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, služební vozidlo, počítač, prémie, motivační složky, práce na příjemných venkovních akcích se zajímavými lidmi
  • Místo pracoviště: Praha