Nabídka práce > Prodavačka.

Prodavačka.

Náplň práce

Název inzerátu: SEZÓNNÍ BRIGÁDA NA STÁNKU S PRODEJEM PEČIVA.

Popis inzerátu:
Hledáme 2 BRIGÁDNICE,buď studentky,nebo všechny zájemkyně se správnou chutí pracovat a vydělat si,tedy 2 osoby,DĚVČATA, věk 18 - 35 let, každou samostatně zaměstnáme na jednu ze dvou prodejen,zkrátka ty zájemce,co chtějí spojit výdělek s příjemným ubytováním v kempu v sezóně 2021 a možným koupáním,letním kinem a procházkami v areálu kempu ve volném čase. Období je červenec + srpen 2021, upřednostníme toho,kdo přijme nabídku na oba měsíce.Ubytování zajištěno přímo v kempu.Volné vstupy a vjezdy zajistíme zdarma.Ostatní info osobně i předem po telefonu. Budete to právě vy,koho hledáme???

Požadavky

Požadujeme
Spolehlivost,flexibilitu,komunikativnost,samostatnost,potřebu se realizovat v práci s lidmi,v obchodě,důvěryhodnost,smysl pro pořádek a jiskru v oku.

Nabízíme
Pohodové zázemí firmy,ubytování,částečně stravu a nadstandartní výdělek s případnými bonusy za dobře odvedenou práci.

PRACOVIŠTĚ: ATC Merkur, Pasohlávky
TERMÍN: 01.07.2021 - 31.08.2021
MZDA: 30000 Kč/měs.
POČET MÍST: 2
VHODNÉ I PRO: Absolventi, OSVČ
FIRMA: Marcela Piloušková
ZADAVATEL: MARCELA PILOUŠKOVÁ
LOKALITA: Celá ČR
TELEFON: zavolat

Informace o pozici

  • MARCELA PILOUŠKOVÁ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Pasohlávky.